FAQ - Nejčastěji kladené otázky

Zapomněl(a) jsem heslo. Co dělat?

Na stránce zapomenuté heslo si můžete vytvořit nové heslo i bez znalosti starého. Na email vám poté přijde aktivační odkaz, který je nutné potvrdit. Poté se již můžete přihlásit s novým heslem.

Zapomněl(a) jsem přihlašovací email. Co dělat?

Nejjednodušší cesta je zeptat se správce školení ve vaší firmě. Přihlašovací email můžete zjistit též vyhledáním pozvánky ke školení.

Přihlásil(a) jsem se, ale nemám přiřazeno školení. Co dělat?

Pokud se máte školit a nemáte přiřazeno školení, kontaktujte vašeho správce školení pro nápravu.

Jak zobrazit certifikát o proškolení?

Certifikát se vám zobrazí ihned po dokončení školení. Též je možné zobrazit každý certifikát zpětně po přihlášení na stránce Přehled školení. Váš certifikát si může zobrazit také váš manažer školení.

Nepřišel mi email. Co dělat?

Jak zajistit aby email přišel?

1. Vyčkejte alespoň 10 minut.
  2. Zkontrolujte ostatní složky v emailovém klientovi - SPAM, hromadné, koš, odložené apod.
  3. Nastavte si ve svém klientovi adresu odesílatele app@vtcentrum.cz jako důvěryhodnou nebo si přidejte odesílatele zprávy app@vtcentrum.cz do kontaktů, ideálně oboje, podle toho co umožňuje váš emailový klient - email poté přijde vždy a projde přes všechny filtry příchozí pošty apod.
  4. Ověřte, že nemáte nastavena žádná pravidla filtrace příchozí pošty, která by email rovnou smazala.
  5. Pokud máte nastaveno přeposílání nebo stahování pošty do poštovního klienta (např. Apple Mail, Gmail, Outlook, Email.cz, apod.), zkontrolujte poštu také přímo u zdroje (na původním emailovém serveru) a proveďte předchozí 3 body i tam.
  6. Pokud váš emailový klient jakkoliv znehodnotí odkaz v emailu, například přidáním mezer, je třeba ho opravit, odkaz musí být neporušený, bez mezer.
  7. Poté zkuste postup od začátku.

Jak se registrovat?

1. Vyplňte formulář na stránce registrace. Je nutné použít email, na který vám přišla pozvánka (email, který váš správce školení přiřadil k firmě). V případě že váš firemní email není přiřazen k firmě, kontaktujte vašeho správce školení pro nápravu.
  2. Na email vám přijde aktivační odkaz, který je nutné potvrdit. Poté se již můžete přihlásit.

Jak se přihlásit do systému?

Přihlásíte se vpravo na úvodní straně školení nebo též na stránce login. Je nutné použít email, na který vám přišla pozvánka (email, který váš správce školení přiřadil k firmě). Případně pokud jste objednavatel školení, je nutné použít email použitý v objednávce.